Збільшити потужність і зменшити витрати
за 15 хвилин з V-tech Power Box

Прибрати турбояму

Збільшити потужність двигуна

Зменшити споживання палива

Чому виробники автомобілів цього не роблять? Для цього вони мають кілька основних причин:
1. З заводу виробляється двигун з дуже усередненими налаштуваннями, відповідно до клімату, якості палива, різні стандарти екологічних норм, залежність потужності двигуна від податкових умов тощо.
2. Один і той же двигун продається в різних моделях автомобілів з різною потужністю двигуна. Це робиться для розширення варіантів моделей авто. А потужність корегується лише за допомогою програмного забезпечення.
3. Податкове законодавство різних країн змушує автоімпортерів замовляти автомобілі у виробників з програмно заниженою потужністю двигуна для зниження податкового навантаження при ввезенні автомобілів до країни.

Автовиробники не зможуть продавати свою продукцію без огляду на всі ці фактори.
Цей факт і став основою появи чіп тюнінгу за допомогою V-tech Power Box.

V-tech Power Box

Ціна: 300 євро.

Ціна зараз 280 євро.


V-tech Power box сумісний із системою електронного упорскування будь-якого дизельного двигуна. Чіп блок програмується індивідуально, під конкретну модель двигуна. Пауер бокс для чіп тюнінгу оснащений найсучаснішою прошивкою для якісної зміни робочих параметрів двигуна.

V-tech Power Box має вісім програм, від мінімальної корекції за потужністю до максимальної. Кожна програма запрограмована під Вашу модель турбо дизельного двигуна. Користувач може самостійно перемикати паливні карти під особистий стиль їзди.

На середній програмі буде і приріст потужності та зниження витрати палива.

Замовити на своє авто

V-tech Power Box тільки зараз за 280 євро.

Заповни форму для консультації
Переваги

Збільшити потужність

Power Box оптимізує потенціал двигуна збільшуючи до +30% потужності та до +30% крутного моменту, доведемо графіком з диностенду. 8 програм (паливних карт) дають можливість власнику адаптувати потужність двигуна під свій стиль їзди.

Зменшити витрати палива

Нівелюється турбо яма, збільшується крутний момент, на низьких обертах і в усьому діапазоні. Авто швидше розганяється і перемикається на вищі передачі, завантаженому можна їхати на вищій передачі внаслідок цього обов'язково знижується витрата палива.

Простий монтаж

Підключається в роз'єм між ЕБУ та керуванням системою упорскування Common Rail через трійник, що йде в комплекті. Використовуючи інструкцію власник автомобіля за 10-15 хвилин може самостійно провести монтаж V-tech Power Box.

Безкоштовний тест

Ви маєте в розпорядженні 14 днів безкоштовного тестування V-tech Power Box на своєму авто. Якщо Вам щось не сподобається, зможете повернути нам пристрій, ми повернемо всі ваші кошти. Компанія займається чіп тюнінгом 25 років із гарантованим результатом.

Гарантія 2 роки

Офіційна гарантія від виробника, польської компанії V-tech Tuning. Power Box оснащений найсучаснішою електронікою та захищений в удароміцному пило, волого непроникному корпусі. З Power Box зберігається гарантія на нове, сервісне авто.

Ресурс двигуна

На ресурс двигуна та всіх вузлів авто впливає не збільшення потужності, а її використання. Якщо стиль їзди залишається незмінним, при цьому знижується витрата палива, двигун використовується в нижчому діапазоні обертів, то ресурс залишається незмінним.

Контакти


+38 066 719 - 69 - 08 Viber/Whatsapp

+38 067 250 - 71 - 79

+38 063 956 - 11 - 44

Адреса компанії V-tech Tuning:

Україна м. Київ, Кільцева дорога 18

Чіп блок Power Box виробляється лише розробником, компанією V-tech Tuning s.c. , Польща. Компанія займається чіп тюнінгом з 1997 р., постійно удосконалюючи свою продукцію.

Відправити запит...

V-tech Power Box для трактора або комбайна тут:

http://agro.v-techtuning.com/

Відгуки

Subaru Outback 2.0 Boxer Diesel CVT

Купив Power Box, дуже задоволений! Вже звикаю, але спершу були відчуття, ніби дикий звір вирвався з клітки! Реакція на педаль газу – миттєва! Легке натискання призводить до дуже потужного прискорення. На щастя, воно варте того! Ніхто після купівлі цієї примочки не залишиться байдужим, або незадоволеним. Щодо витрати палива, то навіть на найпотужнішій програмі можна їхати спокійно, і вкладатися в ті ж цифри витрати, що й на економічній. Припускаю, що оптимальним буде використання Power Box на якійсь усередненій програмі (як і радить продавець). Бо надмірна спритність, що з'явилася, навіть злегка лякає! -)

Renault Kangoo 1.5 DCi

Різницю помітив щойно рушив з місця. Двигун почав працювати тихіше, еластичніше. Крутний момент помітно виріс. Розгін кращий. Машина поперла танком. Дуже задоволений. Катаюсь на середній програмі постійно. На максимальній тулить помітно сильніше, але я, поки що, сподіваюся економити. Величезне дякую. Також вважаю, що з такою коробочкою має їздити все, що харчується соляркою)))

Ford Focus, 2.0 TDCi

Щойно зважився купити PowerBox на Ford Focus, я дійсно вражений зміною кривої потужності та крутного моменту. Потужний підйом крутного моменту в нижній частині та лінійне зростання по всьому робочому діапазону. Усвідомлюю, що з такою тягою, можу заощаджувати паливо просто швидше, досягаючи потрібної швидкості та менше давлячи на педаль на прямих ділянках. Тепер випробовуватиму різні програми. Дуже задоволений!

Відеоінструкція з монтажу та заміри на диностенді

Audi diesel

Монтаж Power Box Audi

BMW diesel

Монтаж Power Box BMW

Chevrolet diesel

Монтаж Power Box Chevrolet

Citroen diesel

Монтаж Power Box Citroen

Fiat diesel

Монтаж Power Box Fiat

Ford diesel

Монтаж Power Box Ford

Hyundai diesel

Монтаж Power Box Hyundai

Kia diesel

Монтаж Power Box Kia

Mercedes diesel

Монтаж Power Box Mercedes

Mitsubishi diesel

Монтаж Power Box Mitsubishi

Nissan diesel

Монтаж Power Box Nissan

Opel diesel

Монтаж Power Box Opel

Renault diesel

Монтаж Power Box Renault

Seat diesel

Монтаж Power Box Seat

Skoda diesel

Монтаж Power Box Skoda

Toyota diesel

Монтаж Power Box Toyota

Volkswagen diesel

Монтаж Power Box Volkswagen

Доставка

V-techtuning Нова Пошта V-techtuning Автолюкс V-techtuning Гюнсел V-techtuning Интаймd V-techtuning Укрпочта

Відправити запит...

Приймаємо до оплати

V-techtuning Новая Почта V-techtuning Приватбанк V-techtuning Visa MasterCard V-techtuning PerfectMoney V-techtuning Advanced cash V-techtuning принимаем к оплате bitcoin ethereum litecoin

Відправити запит...